Special Feature

Donirajte Filmovanje

Ajde, da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Ouija$24,062,970$24,062,970
2John Wick$19,539,126$19,539,126
3Fury$18,286,973$51,337,401
4Gone Girl $14,808,292$127,801,514
5The Book of Life$12,110,346$32,223,795
6St. Vincent$10,643,920$11,474,877
7Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day$8,618,965$47,140,584
8The Best of Me$6,231,730$19,158,404
9The Judge$6,117,664$36,149,733
10Dracula Untold$5,887,535$49,912,925
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Sloboda ili ništa

Povodom 20 godina održavanja manifestacije, Festival autorskog filma raspisuje konkurs za autore i autorke zvaničnog plakata 20. izdanja Festivala.

European Discovery 2014

Pet nominovanih za Najbolji evropski prvi film 2014

Specijalno priznanje "Varvarima"

Dodeljene nagrade na Festivalu u Karlovim Varima 2014

Beldocs 2014

Pobednik je "Pogrebnik"!

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Mali Buda29,894255,146
2Pčelica Maja7,55110,058
3Bes7,5257,525
4Drakula: Neispričano6,64416,433
5Hajde da budemo panduri6,4056,531
6Iščezla3,12518,819
7Branio sam Mladu Bosnu2,2716,707
8Anabela2,07018,577
9Pravednik1,68711,472
10Dečak mrav1,2842,336
    

Filmski festival Slobodna zona

Deseto izdanje filmskog festivala održaće se od sedmog do 12. novembra u osam bioskopa - u Beogradu, Novom Sadu i Nišu. 

Preminuo Robin Vilijems

Jedan od nezaboravnih komičara i inspiracija za sve dobre duše ove planete umro je u 63. godini.

Kan 2014

Dodeljene nagrade

Žena u zlatu

U Beču je završeno tronedeljno snimanje filma “Woman in gold”, režisera Sajmona Kurtisa, sa Helen Miren i Rajanom Rejnoldsom
copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.