Special Feature

Donirajte Filmovanje

Ajde, da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Dumb and Dumber To$43,652,900$43,652,900
2Big Hero 6$39,978,178$115,622,069
3Interstellar$36,972,212$105,592,067
4Beyond the Lights$7,493,777$7,493,777
5Gone Girl $5,934,327$154,008,212
6Fury$5,119,049$77,252,118
7St. Vincent$5,025,967$34,258,651
8Nightcrawler$3,999,065$25,961,183
9Ouija$3,514,100$48,594,165
10Birdman$3,426,740$12,552,107
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Sloboda ili ništa

Povodom 20 godina održavanja manifestacije, Festival autorskog filma raspisuje konkurs za autore i autorke zvaničnog plakata 20. izdanja Festivala.

Preminuo Robin Vilijems

Jedan od nezaboravnih komičara i inspiracija za sve dobre duše ove planete umro je u 63. godini.

Kan 2014

Dodeljene nagrade

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Interstellar16,97542,020
2Gluplji i tuplji da10,62310,623
3Mali Budo9,528302,047
4Spasavanje Deda Mraza3,8869,056
5Pre nego što zaspim3,0733,073
6Pčelica Maja2,30522,612
7Hajde da budemo panduri1,58816,331
8Kaži kad1,4681,468
9Đubre1,4071,467
10Iščezla1,20624,269
    

Okupacija bioskopa Zvezda

Pripadnici pokreta za OkupacijuBioskopa i njihovi simpatizeri izveli su akciju kojom su "okupirali" beogradski bioskop "Zvezda" i održali nezvaničnu premijeru filma "Neposlušni"

Poljska filmska jesen

Od 19. do 23. novembra u Domu omladine Beograda. Cena ulaznice: 150 dinara

European Discovery 2014

Pet nominovanih za Najbolji evropski prvi film 2014

Specijalno priznanje "Varvarima"

Dodeljene nagrade na Festivalu u Karlovim Varima 2014

Beldocs 2014

Pobednik je "Pogrebnik"!
copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.