Special Feature

Donirajte Filmovanje

Ajde, da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1The Divergent Series: Insurgent$64,318,823$64,318,823
2Cinderella$44,958,395$132,507,529
3Run All Night$7,010,630$21,617,518
4The Gunman$6,764,865$6,764,865
5Kingsman: The Secret Service$6,403,316$116,373,759
6Second Best Exotic Marigold Hotel$5,274,703$25,949,803
7Do You Believe?$4,901,559$4,901,559
8Focus$4,455,932$50,559,409
9Chappie$3,718,044$29,372,483
10The SpongeBob Movie$3,154,266$159,598,117
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

FEST - nagrade

Najbolji film je "Vuk"

Dobitnici "Oskara" 2014

Najbolji film "Birdman", a najbolji vanengleskog govornog područja - "Ida"

Najpiratizovaniji filmovi 2014

Niko kao Dikaprio...

Najgledaniji filmovi u Rusiji

Jedan Rus na devet Amera

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Bićemo prvaci sveta22,166181,019
2Pepeljuga6,52416,815
3Pobunjeni6,2476,247
4Enklava3,7766,865
5Fokus3,59017,817
6Teorija svega2,8467,248
750 nijansi sive2,100159,701
8Zvončica1,69122,305
9Ovčica Šone1,4469,865
10Čepi1,1283,587
    

 

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Premijere kod nas

Od 26. marta počinju da se prikazuje: "El Ninjo", "I dalje Alis", "Kod kuće", "Strelac", "Za kralja i otadžbinu!

Oskarovci na FEST-u

Filmovi koje ćemo videti kod nas

Filmovi iz regiona na FEST-u

Konkurišu za nagradu od 5000 evra

Najgledaniji filmovi u Nemačkoj

Među 10 najgledaniih u 2014. godini samo jedan domaći
copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.