Special Feature
Recent News
65381


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Pobesneli Maks16.05516.055
2Sunđer Bob Kockalone7.25650.662
3Osvetnici 2: Era Altrona5.31837.685
4Bezvremenska Adaline1.71910.364
5Vruća potera1.6344.212
6Dete 441.5554.056
7Kod kuće1.05430.748
8FAST & FURIOUS 71.03683.050
9Eskobar: Izgubljeni raj5034.542
10Ničije dete47520.230
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Osvetnici 2: Era Altrona12.19432.367
2Sunđer Bob Kockalone9.62243.406
3Bezvremenska Adaline2.9058.645
4Vruća potera2.5872.587
5Dete 442.5012.501
6FAST & FURIOUS 71.48382.014
7Enklava1.12121.646
8Kod kuće89329.694
9Eskobar: Izgubljeni raj8964.039
10Ničije dete70519.755
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Cinema City 2015

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.