Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Putovanje6.2576.257
2Sinister 25.0035.003
3Hitman: Agent 473.54111.430
4Malci3.076111.271
5THE MAN FROM U.N.C.L.E2.56215.304
6Absolutely Anything1.8984.806
7Nemoguća misija 5 1.28430.823
8Žabac Kreka1.5926.633
9Toma Palčič1.2354.299
10Poklon9728.159
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Hitman: Agent 477.7947.889
2THE MAN FROM U.N.C.L.E3.83412.742
3Malci3.450108.218
4Absolutely Anything2.8982.898
5Nemoguća misija 5 1.81029.539
6Žabac Kreka1.5985.041
7Trainwrack1.3789.413
8Poklon1.3307.187
9Toma Palčič1.2483.064
10Zmajevo gnezdo86286

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.