Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

150 nijansi sive38,970129,291
2Gorčilo11,042202,511
3Zvončica6,7496,749
4Kingsman5,58711,863
5Asteriks: Naselje bogova5,55827,542
6Snajperista5,2155,215
7Igra imitiranja2,13019,331
8Odrastanje1,6282,935
9Snežna kraljica1,5757,492
10Jupiter u usponu1,43212,771
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

150 nijansi sive74,80590,321
2Gorčilo23,384191,469
3Asteriks: Naselje bogova10,93621,863
4Snežna kraljica5,7145,714
5Igra imitiranja3,92117,211
6Jupiter u usponu3,65011,158
7Sedmi patuljak2,1399,855
8Mesi1,5113,964
9Momak iz komšiluka1,3579,263
10Gospodar venčanja1,23915,82
    
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.