Special Feature
Recent News
63996


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

 

1FAST & FURIOUS 710,84971,464
2Bezdušni 23,6203,620
3Ničije dete3,54516,326
4Noćna potera3,1763,176
5Bićemo prvaci sveta3,405210,417
6Kod kuće2,70126,029
7Najduže putovanje1,4153,955
8Pepeljuga1,01928,147
9The Duff9095,421
10Nepokoren908908
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1FAST & FURIOUS 721,44660,615
2Kod kuće5,50423,281
3Ničije dete4,77912,800
4Bićemo prvaci sveta3,663207,012
5Najduže putovanje2,5212,521
6Pepeljuga2,47927,128
7The Duff2,0554,512
8Enklava1,86115,212
9Zašto (ni)sam pojeo svog tatu1,7861,786
10Fokus1,36222,638
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Beldocs Festival 2012,
BELDOCS FESTIVAL 2015.

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.