Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Interstellar16,97542,020
2Gluplji i tuplji da10,62310,623
3Mali Budo9,528302,047
4Spasavanje Deda Mraza3,8869,056
5Pre nego što zaspim3,0733,073
6Pčelica Maja2,30522,612
7Hajde da budemo panduri1,58816,331
8Kaži kad1,4681,468
9Đubre1,4071,467
10Iščezla1,20624,269
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Interstellar25.04525.045
2Mali Budo17.106292.519
3Spasavanje Deda Mraza5.1445.144
4Pčelica Maja3.96220.307
5Hajde da budemo panduri3.86714.734
6Drakula: Neispričano3.27323.728
7Bes3.17015.511
8Daj gol2.9385.907
9Spomenik Majklu Džeksonu2.7478.098
10Iščezla2.04023.055
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.