Special Feature
Recent News
69916


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1THE MAN FROM U.N.C.L.E8.9248.924
2Malci6.224104.631
3Nemoguća misija 5 4.03827.707
4Žabac Kreka3.4333.433
5Trainwrack3.0978.035
6Poklon2.6835.857
7Fantastična četvorka1.8919.115
8Toma Palčič1.8161.816
9Gradovi na papiru1.73516.544
10Pikseli1.0178.641
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Malci8.03498.367
2Nemoguća misija 55.41023.669
3Trainwrack4.9354.938
4Poklon3.1743.174
5Fantastična četvorka2.5627.224
6Gradovi na papiru2.64214.808
7Pikseli1.0697.624
8Inside Out91631.554
9Terminator Genisys64029.284
10Sunđer Bob Kockalone49974.419

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.