Special Feature
Recent News
62441


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Bićemo prvaci sveta22,166181,019
2Pepeljuga6,52416,815
3Pobunjeni6,2476,247
4Enklava3,7766,865
5Fokus3,59017,817
6Teorija svega2,8467,248
750 nijansi sive2,100159,701
8Zvončica1,69122,305
9Ovčica Šone1,4469,865
10Čepi1,1283,587
    

 

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Bićemo prvaci sveta37,399158,853
2Pepeljuga10,02410,291
3Fokus5,61414,227
450 nijansi sive3,633157,601
5Zvončica3,56220,308
6Ovčica Šone3,4118,419
7Čepi2,4592,459
8Birdman1,75210,312
9Asteriks: Naselje bogova1,74834,548
10Divljina1,4774,629
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.