Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Mali Buda29,894255,146
2Pčelica Maja7,55110,058
3Bes7,5257,525
4Drakula: Neispričano6,64416,433
5Hajde da budemo panduri6,4056,531
6Iščezla3,12518,819
7Branio sam Mladu Bosnu2,2716,707
8Anabela2,07018,577
9Pravednik1,68711,472
10Dečak mrav1,2842,336
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno 

1Mali Buda37,775225,252
2Drakula: Neispričano9,7899,789
3Anabela4,22516,507
4Iščezla3,84315,694
5Pravednik3,5839,779
6Novembarski čovek3,5033,503
7Branio sam Mladu Bosnu2,2264,167
8Kako da izdresirate zmaja 21,81036,958
9Lavirint1,30424,782
10Šta smo Bogu zgrešili1,2513,467
    

 

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.