Special Feature
Recent News
68247


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1TERMINATOR GENISYS12,36613,990
2Ted 27,11825,477
3Inside Out4,37224,755
4Svet iz doba Jure3,21240,880
5Špijuni1,98523,032
6Sunđer Bob Kockalone70971,207
7Poltergeist69216,924
8Pobesneli Maks58944,559
9Svita4737,303
10Sunčanica3925,378
    
   

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Ted 217,16518,359
2Inside Out8,82020,383
3Svet iz doba Jure7,45337,503
4Špijuni3,79221,047
5Poltergeist1,98216,232
6Sunđer Bob Kockalone1,47970,498
7Pobesneli Maks1,32643,970
8Svita1,1796,830
9San Andreas51811,594
10Sunčanica4354,956
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Palic 2015

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.