Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Mali Buda54,162187,488
2Pravednik6,1966,196
3Anabela5,13912,282
4Iščezla4,75611,851
7Povratak u Oz2,19833,029
5Lavirint2,13223,478
6Šta smo Bogu zgrešili2,1212,216
8Kako da izdresirate zmaja 21,16735,148
9Nindža kornjače63429,590
10Lusi60735,584
    
Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

 

1Mali Buda65,620133,326
2Iščezla6,9667,095
3Anabela7,1437,143
4Lavirint3,58821,346
5Povratak u Oz2,20230,831
6Grad greha: Ubistva vredna1,8881,888
7Lusi1,21134,977
8Indijski začin na francuski način1,07712,216
9Nindža kornjače98528,98
10Zbog tebe promeniću prezime6035,756
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.