Special Feature
Recent News
67385


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Ted 217,16518,359
2Inside Out8,82020,383
3Svet iz doba Jure7,45337,503
4Špijuni3,79221,047
5Poltergeist1,98216,232
6Sunđer Bob Kockalone1,47970,498
7Pobesneli Maks1,32643,970
8Svita1,1796,830
9San Andreas51811,594
10Sunčanica4354,956
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Svet iz doba Jure12,84430,050
2Inside Out11,33511,563
3Špijuni5,33117,255
4Sunđer Bob Kockalone4,16669,019
5Svita2,4745,651
6Pobesneli Maks2,20642,630
7Poltergeist1,92714,250
8San Andreas1,23911,081
9Sunčanica6514,521
10Zemlja budućnosti5327,173
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Cinema City 2015

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.