Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Hobit: Bitka pet armija71,04971,049
2Pingvini sa Madagaskara8,53049,706
3Spasavanje Deda Mraza5,19121,803
4Interstellar3,16474,021
6Džon Vik2,3318,340
5Dečaci iz ulice Marksa i Engelsa2,24712,943
7Kako se rešiti šefa 22,28015,421
8Mali Budo2,034319,405
9Igre gladi: Sjaj slobode1,38826,348
10Gluplji i tuplji da1,27625,403
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Pingvini sa Madagaskara12,48141,176
2Interstellar6,95770,857
3Džon Vik6,0096,009
4Kako se rešiti šefa 24,88813,141
5Mali Budo4,389317,371
6Dečaci iz ulice Marksa i Engelsa4,01510,693
7Igre gladi: Sjaj slobode4,11424,853
8Gluplji i tuplji da2,97024,021
9Spasavanje Deda Mraza2,95116,590
10Neposlušni1,3512,930
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.