Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Mali Buda37,775225,252
2Drakula: Neispričano9,7899,789
3Anabela4,22516,507
4Iščezla3,84315,694
5Pravednik3,5839,779
6Novembarski čovek3,5033,503
7Branio sam Mladu Bosnu2,2264,167
8Kako da izdresirate zmaja 21,81036,958
9Lavirint1,30424,782
10Šta smo Bogu zgrešili1,2513,467
    

 

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupn

 

1Mali Buda54,162187,488
2Pravednik6,1966,196
3Anabela5,13912,282
4Iščezla4,75611,851
7Povratak u Oz2,19833,029
5Lavirint2,13223,478
6Šta smo Bogu zgrešili2,1212,216
8Kako da izdresirate zmaja 21,16735,148
9Nindža kornjače63429,590
10Lusi60735,584
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.