Special Feature
Recent News


Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Igre gladi: Sjaj slobode13,02213,302
2Interstellar12,60354,623
3Mali Budo6,410308,457
4Gluplji i tuplji da6,01316,636
5Spasavanje Deda Mraza2,45011,519
6Pre nego što zaspim2,3145,387
7Pčelica Maja1,48124,093
9Branio sam Mladu Bosnu1,12712,679
8Iščezla99725,266
10Travelator759788
    

Broj gledalaca pre dve nedelje i ukupno

1Interstellar16,97542,020
2Gluplji i tuplji da10,62310,623
3Mali Budo9,528302,047
4Spasavanje Deda Mraza3,8869,056
5Pre nego što zaspim3,0733,073
6Pčelica Maja2,30522,612
7Hajde da budemo panduri1,58816,331
8Kaži kad1,4681,468
9Đubre1,4071,467
10Iščezla1,20624,269
    

Podeli sa prijateljima

Komentarišite preko Facebook-a

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.