Filmovi na TV programu

Pobesneli Maks: Drumski ratnik

  • Mad Max 2: The Road Warrior
  • 1981
  • četvrtak, 18 decembar u 21:00

Noć i grad

  • Night and the City
  • 1992
  • HRT2
  • sreda, 17 decembar u 22:15

Letnja međuigra

  • Summer Interlude
  • 1951
  • RTS 2
  • utorak, 16 decembar u 21:50

Bafalo '66

  • Buffalo '66
  • 1998
  • Studio B
  • ponedeljak, 15 decembar u 00:00

Zona

  • La Zona
  • 2007
  • HRT2
  • nedelja, 14 decembar u 22:30

Anđeo čuvar

  • 1987
  • Vojvodina 1
  • subota, 13 decembar u 23:00

Pobesneli Maks

  • Mad Max
  • 1979
  • B92
  • četvrtak, 11 decembar u 21:00

Smrtonosno okno

  • Mang jing
  • 2003
  • Studio B
  • sreda, 10 decembar u 23:20

Tristan i Izolda

  • Tristan + Isolde
  • 2006
  • RTS 1
  • utorak, 09 decembar u 00:45

Tajni život pčela

  • The Secret Life of Bees
  • 2008
  • Pink 2
  • ponedeljak, 08 decembar u 20:00

Put

  • Yol
  • 1982
  • Studio B
  • nedelja, 07 decembar u 23:00

Šest dana juna

  • 1985
  • Vojvodina 1
  • subota, 06 decembar u 23:00

Otporan na smrt

  • Death Proof
  • 2007
  • HRT1
  • petak, 05 decembar u 23:00

Umreti za

  • To Die For
  • 1995
  • Pink 2
  • četvrtak, 04 decembar u 22:00

Maska

  • The Mask
  • 1994
  • Prva
  • sreda, 03 decembar u 23:45

Žeđ

  • 1949
  • RTS 2
  • utorak, 02 decembar u 22:00

Seks i Lucija

  • Lucía y el sexo
  • 2001
  • Studio B
  • ponedeljak, 01 decembar u 00:00

Solaris

  • 1972
  • Studio B
  • nedelja, 30 novembar u 23:00

Šejtanov ratnik

  • 2006
  • Pink
  • subota, 29 novembar u 00:00

Bili smo vojnici

  • We Were Soldiers
  • 2002
  • B92
  • petak, 28 novembar u 21:00

Buđenje pacova

  • 1967
  • Pink 3
  • četvrtak, 27 novembar u 00:00

Kazino

  • Casino
  • 1995
  • Prva
  • sreda, 26 novembar u 23:45

Zatvor

  • Fängelse
  • 1949
  • RTS 2
  • utorak, 25 novembar u 22:00

Tamna zvezda

  • Dark Star
  • 1974
  • Studio B
  • ponedeljak, 24 novembar u 00:00

Projekcije

  • 26 jul 2014
  • HRT1
  • nedelja, 23 novembar u 20:15

Hotel Tivoli

  • 2007
  • Vojvodina 1
  • subota, 22 novembar u 20:00

Vegas

  • 2009
  • HRT2
  • petak, 21 novembar u 00:18

Prsli

  • Postal
  • 2007
  • Nova TV
  • četvrtak, 20 novembar u 19:30

1:1

  • 2002
  • RTS 1
  • sreda, 19 novembar u 21:00

Lučki grad

  • Hamnstad
  • 1948
  • RTS 2
  • utorak, 18 novembar u 21:55

Luline godine

  • Las edades de Lulú
  • 1990
  • Studio B
  • ponedeljak, 17 novembar u 00:00

Igra života

  • The Game of Their Lives
  • 2005
  • nedelja, 16 novembar u 14:33

Beng, beng, mrtav si

  • Bang, Bang, You’re Dead
  • 2002
  • Pink 2
  • subota, 15 novembar u 22:00

Rec 2

  • [Rec]²
  • 2009
  • petak, 14 novembar u 23:20

Spartak

  • Spartacus
  • 2004
  • B92
  • četvrtak, 13 novembar u 02:20

Pankeri sa sela

  • Dorfpunks
  • 2009
  • HRT1
  • sreda, 12 novembar u 23:45

Muzika u tami

  • Musik i mörker
  • 1948
  • RTS 2
  • utorak, 11 novembar u 21:55

O Eli

  • Darbareye Elly
  • 2009
  • HRT1
  • ponedeljak, 10 novembar u 00:45

Četvrti čovek

  • 2007
  • Pink
  • subota, 08 novembar u 00:00

Rec

  • 2007
  • HRT1
  • petak, 07 novembar u 23:15

Devojčica u parku

  • The Girl in the Park
  • 2007
  • Pink 2
  • četvrtak, 06 novembar u 22:00

Zakon požude

  • La Ley del Deseo
  • 1987
  • RTS 2
  • sreda, 05 novembar u 22:30

Stromboli

  • 1950
  • RTS 1
  • utorak, 04 novembar u 00:45

Prekid

  • Intermission
  • 2003
  • Pink 2
  • ponedeljak, 03 novembar u 22:00

Lavanderman: Istina ili mit?

  • 2010
  • HRT1
  • nedelja, 02 novembar u 20:10

Skoro sasvim obična priča

  • 2003
  • TV Vojvodina
  • subota, 01 novembar u 23:00

Rat za slavu

  • Glory
  • 1989
  • Pink 2
  • petak, 31 oktobar u 20:00

Predstraža: Crno Sunce

  • Outpost: Black Sun
  • Pink 2
  • četvrtak, 30 oktobar u 22:30

Mračne navike

  • Entre tinieblas
  • 1983
  • RTS 2
  • sreda, 29 oktobar u 22:20

Sidni

  • Sydney
  • 1996
  • Pink 2
  • utorak, 28 oktobar u 22:00

Osuda

  • Conviction
  • 2010
  • ponedeljak, 27 oktobar u 21:45

Đavolja kičma

  • El espinazo del diablo
  • 2001
  • Studio B
  • nedelja, 26 oktobar u 23:00

Ararat

  • 2002
  • Studio B
  • subota, 25 oktobar u 22:35

Kobni blizanci

  • Dead ringers
  • 1988
  • Pink 2
  • petak, 24 oktobar u 22:30

Profesionalac

  • Leon
  • 1994
  • Prva
  • četvrtak, 23 oktobar u 22:15

Elvira Madigan

  • 91
  • 1967
  • RTS 2
  • sreda, 22 oktobar u 22:00

Dan koji je promenio gospođicu Petigru

  • Miss Pettigrew Lives for a Day
  • 2008
  • HRT2
  • ponedeljak, 20 oktobar u 21:45

Žrtva

  • Offret
  • 1986
  • Studio B
  • nedelja, 19 oktobar u 23:00

Prljava igra

  • Leatherheads
  • 2008
  • HRT1
  • subota, 18 oktobar u 20:00
copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.