Filmovi na TV programu

Vegas

  • 2009
  • HRT2
  • petak, 21 novembar u 00:18

Prsli

  • Postal
  • 2007
  • Nova TV
  • četvrtak, 20 novembar u 19:30

1:1

  • 2002
  • RTS 1
  • sreda, 19 novembar u 21:00

Lučki grad

  • Hamnstad
  • 1948
  • RTS 2
  • utorak, 18 novembar u 21:55

Luline godine

  • Las edades de Lulú
  • 1990
  • Studio B
  • ponedeljak, 17 novembar u 00:00

Igra života

  • The Game of Their Lives
  • 2005
  • nedelja, 16 novembar u 14:33

Beng, beng, mrtav si

  • Bang, Bang, You’re Dead
  • 2002
  • Pink 2
  • subota, 15 novembar u 22:00

Rec 2

  • [Rec]²
  • 2009
  • petak, 14 novembar u 23:20

Spartak

  • Spartacus
  • 2004
  • B92
  • četvrtak, 13 novembar u 02:20

Pankeri sa sela

  • Dorfpunks
  • 2009
  • HRT1
  • sreda, 12 novembar u 23:45

Muzika u tami

  • Musik i mörker
  • 1948
  • RTS 2
  • utorak, 11 novembar u 21:55

O Eli

  • Darbareye Elly
  • 2009
  • HRT1
  • ponedeljak, 10 novembar u 00:45

Četvrti čovek

  • 2007
  • Pink
  • subota, 08 novembar u 00:00

Rec

  • 2007
  • HRT1
  • petak, 07 novembar u 23:15

Devojčica u parku

  • The Girl in the Park
  • 2007
  • Pink 2
  • četvrtak, 06 novembar u 22:00

Zakon požude

  • La Ley del Deseo
  • 1987
  • RTS 2
  • sreda, 05 novembar u 22:30

Stromboli

  • 1950
  • RTS 1
  • utorak, 04 novembar u 00:45

Prekid

  • Intermission
  • 2003
  • Pink 2
  • ponedeljak, 03 novembar u 22:00

Lavanderman: Istina ili mit?

  • 2010
  • HRT1
  • nedelja, 02 novembar u 20:10

Skoro sasvim obična priča

  • 2003
  • TV Vojvodina
  • subota, 01 novembar u 23:00

Rat za slavu

  • Glory
  • 1989
  • Pink 2
  • petak, 31 oktobar u 20:00

Predstraža: Crno Sunce

  • Outpost: Black Sun
  • Pink 2
  • četvrtak, 30 oktobar u 22:30

Mračne navike

  • Entre tinieblas
  • 1983
  • RTS 2
  • sreda, 29 oktobar u 22:20

Sidni

  • Sydney
  • 1996
  • Pink 2
  • utorak, 28 oktobar u 22:00

Osuda

  • Conviction
  • 2010
  • ponedeljak, 27 oktobar u 21:45

Đavolja kičma

  • El espinazo del diablo
  • 2001
  • Studio B
  • nedelja, 26 oktobar u 23:00

Ararat

  • 2002
  • Studio B
  • subota, 25 oktobar u 22:35

Kobni blizanci

  • Dead ringers
  • 1988
  • Pink 2
  • petak, 24 oktobar u 22:30

Profesionalac

  • Leon
  • 1994
  • Prva
  • četvrtak, 23 oktobar u 22:15

Elvira Madigan

  • 91
  • 1967
  • RTS 2
  • sreda, 22 oktobar u 22:00

Dan koji je promenio gospođicu Petigru

  • Miss Pettigrew Lives for a Day
  • 2008
  • HRT2
  • ponedeljak, 20 oktobar u 21:45

Žrtva

  • Offret
  • 1986
  • Studio B
  • nedelja, 19 oktobar u 23:00

Prljava igra

  • Leatherheads
  • 2008
  • HRT1
  • subota, 18 oktobar u 20:00

Žena opasnih namera

  • B. Monkey
  • 1998
  • Pink 2
  • petak, 17 oktobar u 22:00

Dolina vukova

  • Kurtlar vadisi - Irak
  • 2006
  • RTS 1
  • četvrtak, 16 oktobar u 00:50

Bolest spavanja

  • Schlafkrankheit
  • 2011
  • HRT1
  • sreda, 15 oktobar u 23:50

Dva dana u Parizu

  • 2 Days in Paris
  • 2007
  • HRT2
  • utorak, 14 oktobar u 21:50

Piknik na Henging Roku

  • Picnic at Hanging Rock
  • 1975
  • ponedeljak, 13 oktobar u 02:45

Teška vremena

  • Hard Times
  • 1975
  • HRT2
  • nedelja, 12 oktobar u 21:45

Pramcem ka severu

  • True North
  • 2006
  • TV Vojvodina
  • subota, 11 oktobar u 20:00

Akvarijum

  • Fish Tank
  • 2009
  • HRT1
  • petak, 10 oktobar u 01:20

Odlasci

  • Okuribito
  • 2008
  • RTS 2
  • četvrtak, 09 oktobar u 22:25

Policija, pridev

  • Politist, adjectiv
  • 2009
  • RTS 2
  • sreda, 08 oktobar u 21:50

Umberto D

  • 1952
  • RTS 1
  • utorak, 07 oktobar u 00:45

Fried Green Tomatoes (Pohovani zeleni paradajz)

  • Fried Green Tomatoes
  • 1991
  • HRT 2
  • ponedeljak, 06 oktobar u 21:50

Tako se kalio čelik

  • 1988
  • TV Vojvodina
  • subota, 04 oktobar u 23:00

Acolytes (Akoliti)

  • Acolytes
  • 2008
  • RTS1
  • petak, 03 oktobar u 01:10

Nikita

  • La Femme Nikita
  • 1990
  • TV Prva
  • četvrtak, 02 oktobar u 22:15

Ciganska magija

  • 1997
  • Hrt1
  • sreda, 01 oktobar u 23:35

Drugi život Ričarda Kempa

  • L'autre vie de Richard Kemp
  • 05 jun 2013
  • RTS 1
  • utorak, 30 septembar u 21:00

Moje ime je Džo

  • My Name Is Joe
  • 1998
  • HRT 1
  • ponedeljak, 29 septembar u 00:20

10.000 godina pre nove ere

  • 10,000 BC
  • 2008
  • TV Prva
  • nedelja, 28 septembar u 21:30

Iluzionista

  • The Illusionist
  • 2006
  • HRT 1
  • subota, 27 septembar u 21:10

Kazino rojal

  • Casino Royale
  • 2001
  • HRT 1
  • petak, 26 septembar u 23:25

Sam u tami

  • Alone in the Dark
  • 2005
  • RTS 1
  • četvrtak, 25 septembar u 00:45

Zmajev poljubac

  • Kiss of the Dragon
  • 2001
  • HRT 2
  • sreda, 24 septembar u 22:15

Teresa Venerdì

  • 1941
  • RTS 1
  • utorak, 23 septembar u 00:45

Dobar, loš, zao

  • Il buono, il brutto, il cattivo. aka The Good, The Bad and The Ugly
  • 1966
  • TV Prva
  • ponedeljak, 22 septembar u 23:30

Rokenrola

  • RocknRolla
  • 2008
  • TV Prva
  • nedelja, 21 septembar u 21:10
copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.