Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1The Hunger Games: Mockingjay $168,608,000$168,608,000
2Big Hero 6$32,816,931$148,439,000
3Interstellar$25,697,933$131,290,000
4Dumb and Dumber To$20,258,100$63,911,000
5Penguins of Madagascar$10,200,000$10,200,000
6Horrible Bosses 2$7,310,000$7,310,000
7Gone Girl $4,279,788$158,288,000
8St. Vincent$3,296,349$37,555,000
9The Theory of Everything$3,225,823$4,522,000
10Fury$3,106,882$80,359,000
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Sloboda ili ništa

Povodom 20 godina održavanja manifestacije, Festival autorskog filma raspisuje konkurs za autore i autorke zvaničnog plakata 20. izdanja Festivala.

Preminuo Robin Vilijems

Jedan od nezaboravnih komičara i inspiracija za sve dobre duše ove planete umro je u 63. godini.

Kan 2014

Dodeljene nagrade

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Igre gladi: Sjaj slobode13,02213,302
2Interstellar12,60354,623
3Mali Budo6,410308,457
4Gluplji i tuplji da6,01316,636
5Spasavanje Deda Mraza2,45011,519
6Pre nego što zaspim2,3145,387
7Pčelica Maja1,48124,093
9Branio sam Mladu Bosnu1,12712,679
8Iščezla99725,266
10Travelator759788
    

Okupacija bioskopa Zvezda

Pripadnici pokreta za OkupacijuBioskopa i njihovi simpatizeri izveli su akciju kojom su "okupirali" beogradski bioskop "Zvezda" i održali nezvaničnu premijeru filma "Neposlušni"

Poljska filmska jesen

Od 19. do 23. novembra u Domu omladine Beograda. Cena ulaznice: 150 dinara

European Discovery 2014

Pet nominovanih za Najbolji evropski prvi film 2014

Specijalno priznanje "Varvarima"

Dodeljene nagrade na Festivalu u Karlovim Varima 2014

Beldocs 2014

Pobednik je "Pogrebnik"!

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.