Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1The Hunger Games: Mockingjay $28,071,418$264,198,249
2Penguins of Madagascar$13,048,173$51,538,709
3Horrible Bosses 2$11,496,168$38,970,934
4Interstellar$10,642,614$161,299,576
5Big Hero 6$9,761,770$179,180,009
6Dumb and Dumber To$5,448,875$79,360,610
7The Theory of Everything$3,677,749$14,623,183
8Gone Girl $2,015,544$163,376,570
9The Pyramid$1,798,036$1,798,036
10Birdman$1,699,712$19,469,207
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Najbolji filmovi 2014 - Milan Vlajčić

Kao i prethodnih godina, Milan Vlajčić učestvovao je u našoj anketi u kojoj su eminentni filmski kritičari birali filmove godine. Ovo je njegov izbor:

Najbolji filmovi 2014 - Davor Pavlović

Filmski kritičar iz Banja Luke izabrao je:

Najbolji filmovi 2014 - Jurica Pavičić

Poznati hrvatski filmski kritičar i kolumnista, izabrao je 10 ostvarenja...

Premijere kod nas

Od 18. decembra počinje da se prikazuje: "Padington", "Egzodus: Bogovi i kraljevi"

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Hobit: Bitka pet armija71,04971,049
2Pingvini sa Madagaskara8,53049,706
3Spasavanje Deda Mraza5,19121,803
4Interstellar3,16474,021
6Džon Vik2,3318,340
5Dečaci iz ulice Marksa i Engelsa2,24712,943
7Kako se rešiti šefa 22,28015,421
8Mali Budo2,034319,405
9Igre gladi: Sjaj slobode1,38826,348
10Gluplji i tuplji da1,27625,403
    

Okupacija bioskopa Zvezda

Pripadnici pokreta za OkupacijuBioskopa i njihovi simpatizeri izveli su akciju kojom su "okupirali" beogradski bioskop "Zvezda" i održali nezvaničnu premijeru filma "Neposlušni"

Najbolji filmovi 2014 - Jugoslav Pantelić

Poznati novinar i filmski poznavalac, a sadašnji umetnički direktor FEST-a izabrao: 

Najbolji filmovi 2014 - Đorđe Bajić

Filmski kritičar i pisac iz Beograda, izabrao je:

Golden Globe Awards

Nominovani u filmski kategorijama su:

EFA Film Awards

Dodeljene nagrade za najbolja evropska filmska ostvarenja u 2014. godini:

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.