Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Cinderella$87,549,134$87,549,134
2Run All Night$14,606,888$14,606,888
3Kingsman: The Secret Service$8,797,205$109,970,443
4Second Best Exotic Marigold Hotel$8,314,835$20,675,100
5Chappie$8,041,678$25,654,439
6Focus$7,876,062$46,103,477
7The SpongeBob Movie$5,852,479$156,443,851
8McFarland, USA$5,051,869$36,333,976
9Fifty Shades of Grey$4,046,555$162,528,165
10American Sniper$3,791,189$342,360,752
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

FEST - nagrade

Najbolji film je "Vuk"

Dobitnici "Oskara" 2014

Najbolji film "Birdman", a najbolji vanengleskog govornog područja - "Ida"

Najpiratizovaniji filmovi 2014

Niko kao Dikaprio...

Najgledaniji filmovi u Rusiji

Jedan Rus na devet Amera

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Bićemo prvaci sveta22,166181,019
2Pepeljuga6,52416,815
3Pobunjeni6,2476,247
4Enklava3,7766,865
5Fokus3,59017,817
6Teorija svega2,8467,248
750 nijansi sive2,100159,701
8Zvončica1,69122,305
9Ovčica Šone1,4469,865
10Čepi1,1283,587
    

 

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Premijere kod nas

Od 26. marta počinju da se prikazuje: "El Ninjo", "I dalje Alis", "Kod kuće", "Strelac", "Za kralja i otadžbinu!

Oskarovci na FEST-u

Filmovi koje ćemo videti kod nas

Filmovi iz regiona na FEST-u

Konkurišu za nagradu od 5000 evra

Najgledaniji filmovi u Nemačkoj

Među 10 najgledaniih u 2014. godini samo jedan domaći

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.