Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Furious 7$73,423,610$265,354,080
2Home$21,755,383$132,308,880
3The Longest Ride$16,660,516$16,660,516
4Get Hard$10,883,188$73,448,768
5Cinderella$8,904,287$182,453,013
6The Divergent Series: Insurgent$8,457,326$116,455,473
7Woman in Gold$7,904,614$11,355,512
8It Follows$2,689,884$12,463,685
9Danny Collins$2,090,954$2,987,499
10Kingsman: The Secret Service$1,766,951$124,980,248
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

FEST - nagrade

Najbolji film je "Vuk"

Beldocs 2015

Od sedmog do 13. maja u beogradskim bioskopima

Premijere kod nas

Od 16. aprila počinju da se prikazuje: "Bezdušni 2", "Nepokoren", "Noćna potera"

Srpski advokat

Film o Karadžićevom braniocu, premijerno na Beldoksu.

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1FAST & FURIOUS 721,44660,615
2Kod kuće5,50423,281
3Ničije dete4,77912,800
4Bićemo prvaci sveta3,663207,012
5Najduže putovanje2,5212,521
6Pepeljuga2,47927,128
7The Duff2,0554,512
8Enklava1,86115,212
9Zašto (ni)sam pojeo svog tatu1,7861,786
10Fokus1,36222,638
    

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Kan 2015

Ovogodišnji festival održaće se od 13 do 25. maja, a na njemu biće prikazani...

Festival fantastike - Beokon i Jugoslovenska kinoteka

Od 17. do 23. aprila u Jugoslovenskoj kinoteci

Dobitnici "Oskara" 2014

Najbolji film "Birdman", a najbolji vanengleskog govornog područja - "Ida"

Igra prestola

Održana ekskluzivna beogradska premijera prve epizode pete sezone kultne serije - poznati likovi na  velikom bioskopskom platnu u mraku bioskopa - potpuno novo iskustvo!!!
Beldocs Festival 2012,
BELDOCS FESTIVAL 2015.

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.