Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Jurassic World$149,629,180$445,840,805
2Inside Out$132,817,010$132,817,010
3Spy$16,676,055$80,550,504
4San Andreas$12,606,619$136,595,513
5Dope$8,914,378$8,914,378
6Insidious Chapter 3$6,532,730$47,791,178
7Pitch Perfect 2$5,429,380$179,593,760
8Mad Max: Fury Road$4,555,993$145,342,822
9Avengers: Age of Ultron$4,185,302$450,785,255
10Tomorrowland$3,425,716$89,113,016
    

Dr Matthias Müller-Wieferig - Intervju

Direktor i rukovodilac odeljenja za kulturne programe "Goethe instituta" u Beogradu, ekskluzivno za naš sajt!

Samir - Intervju

Irački reditelj, koji je bio gost "Beldocs" festivala, govori ekskluzivno za naš sajt!

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Novi filmski i serijski program RTV Vojvodine

Oskarovci, bioskopski hitovi, festivalski pobednici, kultni klasici i nagrađivane serije uskoro na oba programa RTV-a

Međunarodni muzičko-filmski festival ispred Skupštine grada

U Beču od četvrtog jula do šestog septembra

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Svet iz doba Jure12,84430,050
2Inside Out11,33511,563
3Špijuni5,33117,255
4Sunđer Bob Kockalone4,16669,019
5Svita2,4745,651
6Pobesneli Maks2,20642,630
7Poltergeist1,92714,250
8San Andreas1,23911,081
9Sunčanica6514,521
10Zemlja budućnosti5327,173
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Santjago Tabernero - Intervju

Španski reditelj, autor filma "Slutnje" (Presentimientos), u ekskluzivnom intervjuu za naš sajt pokušava da otkrije tajnu ljubavi. A, razgovaramo i sa Pas Sufrategi, njegovom suprugom i producentkinjom koja je radila sa Almodovarom...

Cinema City

Od 29. juna do petog jula u Novom Sadu

Maske

Dokumentarni film o piscu i muzičaru Slobodanu Tišmi, autorke Brankice Drašković, biće premijerno prikazan u četvrtak, drugog jula u 21 sat na festivalu "Cinema City" 

Kan 2015

Ovogodišnji festival održao se od 13 do 25. maja, a nagrađeni filmovi su:

Cinema City 2015

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.