Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara 

1Gone Girl $37,787,674$89,268,864
2Dracula Untold$30,846,090$30,846,090
3Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day$24,831,665$24,831,665
4Annabelle $20,411,138$66,201,710
5The Judge$18,903,343$18,903,343
6The Equalizer   $13,558,561$83,718,934
7The Maze Runner$9,997,462$86,337,283
8Addicted$9,370,454$9,370,454
9The Boxtrolls$9,029,011$43,385,423
10Meet the Mormons$3,952,235$3,952,235
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Slovenska mitologija u delima domaćih pisaca

Govore Aleksandar Tešić i Nenad Gajić

Preminuo Robin Vilijems

Jedan od nezaboravnih komičara i inspiracija za sve dobre duše ove planete umro je u 63. godini.

Kan 2014

Dodeljene nagrade

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Mali Buda54,162187,488
2Pravednik6,1966,196
3Anabela5,13912,282
4Iščezla4,75611,851
7Povratak u Oz2,19833,029
5Lavirint2,13223,478
6Šta smo Bogu zgrešili2,1212,216
8Kako da izdresirate zmaja 21,16735,148
9Nindža kornjače63429,590
10Lusi60735,584
    

Sloboda ili ništa

Povodom 20 godina održavanja manifestacije, Festival autorskog filma raspisuje konkurs za autore i autorke zvaničnog plakata 20. izdanja Festivala.

9. Festival srpskog filma fantastike

U Domu omladine i Jugoslovenskoj kinoteci od 15. do 18. oktobra 

European Discovery 2014

Pet nominovanih za Najbolji evropski prvi film 2014

Specijalno priznanje "Varvarima"

Dodeljene nagrade na Festivalu u Karlovim Varima 2014

Beldocs 2014

Pobednik je "Pogrebnik"!

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.