Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Furious 7$36,922,685$302,276,765
2Paul Blart: Mall Cop 2$28,448,184$28,448,184
3Unfriended$18,913,765$18,913,765
4Home$13,175,191$145,484,071
5The Longest Ride$9,372,323$26,032,839
6Woman in Gold$6,778,267$18,133,779
7Get Hard$6,712,472$80,161,240
8Monkey Kingdom$6,707,112$6,707,112
9The Divergent Series: Insurgent$5,354,567$121,810,040
10Cinderella$5,341,417$187,794,430
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

FEST - nagrade

Najbolji film je "Vuk"

Beldocs 2015

Od sedmog do 13. maja u beogradskim bioskopima

Premijere kod nas

Od 23. aprila počinju da se prikazuje: "Best Exotic Marugold Hotel 2", "Sunđer Bob Kockalone

Srpski advokat

Film o Karadžićevom braniocu, premijerno na Beldoksu.

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

 

1FAST & FURIOUS 710,84971,464
2Bezdušni 23,6203,620
3Ničije dete3,54516,326
4Noćna potera3,1763,176
5Bićemo prvaci sveta3,405210,417
6Kod kuće2,70126,029
7Najduže putovanje1,4153,955
8Pepeljuga1,01928,147
9The Duff9095,421
10Nepokoren908908
    

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Kan 2015

Ovogodišnji festival održaće se od 13 do 25. maja, a na njemu biće prikazani...

Festival fantastike - Beokon i Jugoslovenska kinoteka

Od 17. do 23. aprila u Jugoslovenskoj kinoteci

Dobitnici "Oskara" 2014

Najbolji film "Birdman", a najbolji vanengleskog govornog područja - "Ida"

Igra prestola

Održana ekskluzivna beogradska premijera prve epizode pete sezone kultne serije - poznati likovi na  velikom bioskopskom platnu u mraku bioskopa - potpuno novo iskustvo!!!
Beldocs Festival 2012,
BELDOCS FESTIVAL 2015.

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.