Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Fifty Shades of Grey$106,902,510$106,902,510
2Kingsman: The Secret Service$49,580,949$49,580,949
3The SpongeBob Movie$46,539,273$109,671,834
4American Sniper$22,258,885$309,957,178
5Jupiter Ascending$12,735,833$35,856,979
6Paddington$7,178,458$65,371,766
7Seventh Son$5,805,095$15,075,535
8The Imitation Game$5,223,479$81,355,902
9The Wedding Ringer$4,353,376$60,696,393
10Black or White$3,888,564$18,604,866
    

 

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Oskarovci na FEST-u

Filmovi koje ćemo videti kod nas

Najpiratizovaniji filmovi 2014

Niko kao Dikaprio...

Najgledaniji filmovi u Rusiji

Jedan Rus na devet Amera

Najbolji filmovi 2014. godine

Domaći, bez premca...

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Bićemo prvaci sveta67.95667.956
250 nijansi sive17.112146.403
3Gorčilo6.647209.158
4Zvončica5.39412.211
5Snajperista3.2298.444
6Kingsman3.16215.029
7Asteriks: Naselje bogova2.82330.365
8Igra imitiranja1.51320.844
9Eni1.3441.353
10Snežna kraljica8958.454
    

Dobitnici "Oskara" 2014

Najbolji film "Birdman", a najbolji vanengleskog govornog područja - "Ida"

Filmovi iz regiona na FEST-u

Konkurišu za nagradu od 5000 evra

Premijere kod nas

Od 26. februara počinju da se prikazuje: "Bićemo prvaci sveta", "Eni"

Najgledaniji filmovi u Nemačkoj

Među 10 najgledaniih u 2014. godini samo jedan domaći

Radoslav Zelenović postao vitez

Direktoru Jugoslovenske kinoteke dodeljeno visoko francusko odlikovanje - Orden reda umetnosti i književnosti

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.