Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Pitch Perfect 2$87,486,595$87,486,595
2Mad Max: Fury Road$63,440,279$63,440,279
3Avengers: Age of Ultron$49,999,671$383,170,479
4Hot Pursuit$7,720,947$25,445,240
5Furious 7$4,755,690$344,889,185
6The Age of Adaline$4,607,246$38,389,215
7Paul Blart: Mall Cop 2$4,488,699$63,817,709
8Home$3,367,987$166,314,929
9Ex Machina$3,108,609$20,571,071
10Far from the Madding Crowd$1,831,958$3,162,605
    

Dr Matthias Müller-Wieferig - Intervju

Direktor i rukovodilac odeljenja za kulturne programe "Goethe instituta" u Beogradu, ekskluzivno za naš sajt!

Samir - Intervju

Irački reditelj, koji je bio gost "Beldocs" festivala, govori ekskluzivno za naš sajt!

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Rečnik filmova na portugalskom jeziku

Jednom mesečno u Beogradu, uz besplatne projekcije

Srpski takmičarski program na Beldoksu 2015

Visoki dometi sa mikro-budžetima

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Pobesneli Maks16.05516.055
2Sunđer Bob Kockalone7.25650.662
3Osvetnici 2: Era Altrona5.31837.685
4Bezvremenska Adaline1.71910.364
5Vruća potera1.6344.212
6Dete 441.5554.056
7Kod kuće1.05430.748
8FAST & FURIOUS 71.03683.050
9Eskobar: Izgubljeni raj5034.542
10Ničije dete47520.230
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Santjago Tabernero - Intervju

Španski reditelj, autor filma "Slutnje" (Presentimientos), u ekskluzivnom intervjuu za naš sajt pokušava da otkrije tajnu ljubavi. A, razgovaramo i sa Pas Sufrategi, njegovom suprugom i producentkinjom koja je radila sa Almodovarom...

Cinema City

Od 29. juna do petog jula u Novom Sadu

Beldocs 2015

Dodeljene nagrade

Španski metar 2015

Revija savremenog španskog filma u Beogradu. od 21. do 25. maja i Novom Sadu, od 27. do 31. maja

Cinema City 2015

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.