Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Hobit: Bitka pet armija$34,407,210$34,407,210
2Exodus: Gods and Kings$30,836,511$30,836,511
3The Hunger Games: Mockingjay $17,278,440$281,476,689
4Penguins of Madagascar$9,108,752$60,647,461
5Top Five$8,885,797$8,885,797
6Big Hero 6$7,698,414$186,878,423
7Interstellar$7,533,666$168,833,242
8Horrible Bosses 2$6,603,758$45,574,692
9The Theory of Everything$3,609,390$18,232,573
10Dumb and Dumber To$3,548,550$82,909,160
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Najbolji filmovi 2014 - Milan Vlajčić

Kao i prethodnih godina, Milan Vlajčić učestvovao je u našoj anketi u kojoj su eminentni filmski kritičari birali filmove godine. Ovo je njegov izbor:

Najbolji filmovi 2014 - Dejan Trajkoski

Filmski kritičar iz Makedonije izabrao je:

Najbolji filmovi 2014 - Đorđe Bajić

Filmski kritičar i pisac iz Beograda, izabrao je:

Golden Globe Awards

Nominovani u filmski kategorijama su:

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Hobit: Bitka pet armija71,04971,049
2Pingvini sa Madagaskara8,53049,706
3Spasavanje Deda Mraza5,19121,803
4Interstellar3,16474,021
6Džon Vik2,3318,340
5Dečaci iz ulice Marksa i Engelsa2,24712,943
7Kako se rešiti šefa 22,28015,421
8Mali Budo2,034319,405
9Igre gladi: Sjaj slobode1,38826,348
10Gluplji i tuplji da1,27625,403
    

Okupacija bioskopa Zvezda

Pripadnici pokreta za OkupacijuBioskopa i njihovi simpatizeri izveli su akciju kojom su "okupirali" beogradski bioskop "Zvezda" i održali nezvaničnu premijeru filma "Neposlušni"

Najbolji filmovi 2014 - Jugoslav Pantelić

Poznati novinar i filmski poznavalac, a sadašnji umetnički direktor FEST-a izabrao: 

Najbolji filmovi 2014 - Davor Pavlović

Filmski kritičar iz Banja Luke izabrao je:

Najbolji filmovi 2014 - Jurica Pavičić

Poznati hrvatski filmski kritičar i kolumnista, izabrao je 10 ostvarenja...

Premijere kod nas

Od 18. decembra počinje da se prikazuje: "Padington", "Egzodus: Bogovi i kraljevi"

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.