Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Inside Out$83,237,990$216,055,000
2Jurassic World$81,396,195$527,237,000
3Ted 2$47,334,000$47,334,000
4Max$18,749,000$18,749,000
5Terminator: Genisys$15,455,000$15,455,000
6Magic Mike XXL$15,031,000$15,031,000
7Spy$11,845,496$92,396,000
8San Andreas$7,772,487$144,368,000
9Dope$4,091,894$13,006,272
10Insidious Chapter 3$2,883,417$50,674,595
    

Dr Matthias Müller-Wieferig - Intervju

Direktor i rukovodilac odeljenja za kulturne programe "Goethe instituta" u Beogradu, ekskluzivno za naš sajt!

Samir - Intervju

Irački reditelj, koji je bio gost "Beldocs" festivala, govori ekskluzivno za naš sajt!

Jugoslav Pantelić - Intervju



Ekskluzivno za Filmovanje!

Novi filmski i serijski program RTV Vojvodine

Oskarovci, bioskopski hitovi, festivalski pobednici, kultni klasici i nagrađivane serije uskoro na oba programa RTV-a

Međunarodni muzičko-filmski festival ispred Skupštine grada

U Beču od četvrtog jula do šestog septembra

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Ted 217,16518,359
2Inside Out8,82020,383
3Svet iz doba Jure7,45337,503
4Špijuni3,79221,047
5Poltergeist1,98216,232
6Sunđer Bob Kockalone1,47970,498
7Pobesneli Maks1,32643,970
8Svita1,1796,830
9San Andreas51811,594
10Sunčanica4354,956
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Santjago Tabernero - Intervju

Španski reditelj, autor filma "Slutnje" (Presentimientos), u ekskluzivnom intervjuu za naš sajt pokušava da otkrije tajnu ljubavi. A, razgovaramo i sa Pas Sufrategi, njegovom suprugom i producentkinjom koja je radila sa Almodovarom...

Cinema City

Od 29. juna do petog jula u Novom Sadu

Maske

Dokumentarni film o piscu i muzičaru Slobodanu Tišmi, autorke Brankice Drašković, biće premijerno prikazan u četvrtak, drugog jula u 21 sat na festivalu "Cinema City" 

Kan 2015

Ovogodišnji festival održao se od 13 do 25. maja, a nagrađeni filmovi su:

Cinema City 2015

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.