Special Feature
Recent News

Najgledaniji filmovi u SAD

Prethodne nedelje, s ostvarenom zaradom u 7 dana i ukupnom zaradom, u milionima dolara

1Fury$33,050,428$33,050,428
2Gone Girl $23,724,358$112,993,222
3The Book of Life$20,113,449$20,113,449
4Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day$13,689,954$38,521,619
5Dracula Untold$13,179,300$44,025,390
6The Best of Me$12,926,674$12,926,674
7The Judge$11,128,726$30,032,069
8Annabelle$9,949,331$76,151,041
9The Equalizer$7,256,342$90,975,276
10The Maze Runner$5,432,810$91,770,093
    

Nesvakidašnja šansa

Zaradite, družeći se s nama!!!
Pronađite oglašivača, i podelimo procenat/kompenzaciju. Svi mogu da budu deo Filmovanja - emitovati svoju video reklamu u plejeru na naslovnoj strani, postaviti baner, sponzorisati neku kategoriju filmova ili kinematografiju određene zemlje...

Detaljnije ako kliknete..

Premijere kod nas

Od 23. oktobra počinje da se prikazuje: "Bes", "Dečko mrav", "Hajde da budemo panduri", "Pčelica Maja"

Preminuo Robin Vilijems

Jedan od nezaboravnih komičara i inspiracija za sve dobre duše ove planete umro je u 63. godini.

Kan 2014

Dodeljene nagrade

Žena u zlatu

U Beču je završeno tronedeljno snimanje filma “Woman in gold”, režisera Sajmona Kurtisa, sa Helen Miren i Rajanom Rejnoldsom

Najgledaniji filmovi u Srbiji

Broj gledalaca prethodne nedelje i ukupno

1Mali Buda37,775225,252
2Drakula: Neispričano9,7899,789
3Anabela4,22516,507
4Iščezla3,84315,694
5Pravednik3,5839,779
6Novembarski čovek3,5033,503
7Branio sam Mladu Bosnu2,2264,167
8Kako da izdresirate zmaja 21,81036,958
9Lavirint1,30424,782
10Šta smo Bogu zgrešili1,2513,467
    

 

Sloboda ili ništa

Povodom 20 godina održavanja manifestacije, Festival autorskog filma raspisuje konkurs za autore i autorke zvaničnog plakata 20. izdanja Festivala.

European Discovery 2014

Pet nominovanih za Najbolji evropski prvi film 2014

Specijalno priznanje "Varvarima"

Dodeljene nagrade na Festivalu u Karlovim Varima 2014

Beldocs 2014

Pobednik je "Pogrebnik"!

Palić 2014

Najbolji Levijatan

Ajde da se lajkujemo...

Pozivamo vas da nam se pridružite na našem Facebook profilu, postanete prijatelji i učestvujete u stvaranju Filmovanja. Takođe vas čekaju i interesantne nagrade...

Hit Dana Film

Preporuke FB prijetelja

copy; 2010 Filmovanje. All rights reserved.